2014/08/9-10 Knížecí pláně podruhé

Ještě předtím, než jsme v březnu odjeli z hájenky na Knížecích pláních (viz zde), jsme si rovnou zamluvili ubytování na jeden ze srpnových víkendů. Na chajdě se nám totiž líbilo, kluci z personálu byli moc fajn, velmi dobře vařili a cyklovíkend v létě nám přišel jako dobrý nápad. To jsme ale bohužel netušili, že se mezitím personál chaty změní a místo bezva party, která se ve všem snažila vyjít vstříc, se hájenky ujme nová a dost podivná obsluha. Vůbec nejlepší byl jejich šéf, který má ručičky hóóódně dozadu, pořád se tváří, jak je upracovaný, a kterému je například zatěžko po osmé večer hostům i jen natočit pivo… Vyšší cena za ubytování s mizernou polopenzí nám najednou, na rozdíl od března, přišla opravdu hodně vysoká. Slovy klasika: „Otevřeli si hospodu a oni jim tam lezou lidi.“

Hájenka nicméně stále stojí na tom samém pěkném místě uprostřed krásné přírody a rána se nadmíru podařila, posuďte sami.

Aktualizace 27.12.2014:

V hájence je zcela nová parta, tak věřím, že to bude už jen lepší než to, co jsem tu popisoval v srpnu.

Reklamy

2 thoughts on “2014/08/9-10 Knížecí pláně podruhé

  1. Letos je to courání mlh na pláních Šumavy časné ale krásné, mám to tak ráda. Mám to ráda i tady u nás, když se listí začne barvit a ranní rosou zavoní lada. Krásné fotky.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s